Golf Maraton

Rady, tipy a triky

Připravili jsme pro Vás proto několik málo důležitých rad a postřehů, které Vám zpříjemní Vaši NON-STOP golfovou hru.

ZAHÁJENÍ A START - startujeme cannon startem v 9:00. Na Kořenci buďte připraveni však již v 8:00. Zaregistrujete se na recpci resortu. Dostanete dárkovou tašku, krokoměr a budete vyfotografováni do statistické části www.golfrekord.cz. Stihnete v klidu i snídani a Ti největší blázni se půjdou i rozcvičit :)

CENY A TROFEJE - oceníme mnohé z Vás. Ve hře jsou věcné ceny, poháry a pamětní medaile pro nejdéle hrající hráče, nejlépe hrající hráče za 24 hodin, nejlépe hrající týmy za 24 hodin, vložené soutěže, vítěze nočního turnaje. Ceny a trofeje si hráči odnesou ihned po ukončení hry. Průběžné výsledky mohou sledovat na leaderboardu v prostorách občerstvovací stanice.

CERTIFIKÁT - každý účastník Golfrekordu, který překoná hranici 24 hodin získá certifikát o překonání této hranice s uvedením statistických údajů jeho vlastní hry. Certifikát obdrží ihned po ukončení hry.

OBČERSTVENÍ - Během celé doby hry bude pro rekordmany připraven občerstvovací servis. Ráno před hrou snídaně, během hry budou k dispozici banány, tatranky, škvarková pomazánka, voda perlivá a neperlivá, pivo, birell, alkoholické nápoje. Od 21:00 do 9:00 bude rekordmanům k dispozici volně gulášová polévka a kuřecí vývar se zeleninou. Každému rekordmanovi doporučujeme vlastní zásoby jídla a pití, které pokryjí individuální nutriční nároky při zvýšené fyzické zátěži. HYGIENA - Pro pohodlnou hru doporučujeme jemné spodní prádlo, velké množství ponožek a pohodlnou obuv. Každý účastník může využít v dobách přestávky šatny a sprchy.

DOBRÁ NÁLADA - dobrá nálada je základem úspěchu. Nezapomeňte ji proto doma a vemte si jí s sebou co největší množství.

Sponzoři a mediální partneři Golf Rekord 2017 
ProfiWH - webhosting, registrace domén, domény .eu
Sokrates Golf & Country Club webstudio
 
 
ONLINE KAMERA


NOVINKY
GOLF REKORD 2017 je za námi....a bylo tu skvělý!

Děkuji všem Rekordmanům, marshallům, hosteskám, recepčním, greenkeeperům, partnerům, manželkám i dětem za to že propustili, podpořili, připravili, servisovaly, zůčastnili se, zabojovali, užili si to, přijeli a zase odjeli. Fotografie najdete na Facebooku, výsledky v záložce "Výsledky", reportáže na facebooku a zážitky hluboko v našich srdcích.

Za kořenecké, s obdivem a úctou
Vlastik Štefl


Absolventi 24 hodinové hry postupují do slosování o zimní pobyt v italských Alpách

www.golfovecesty.cz věnovaly pobyt pro 2 osoby na 3 noci s polopenzí v Hotel Villa Emilia***, městečko Ortisei, lyžařské středisko Val Gardena/Gröden, země Itálie, které leží přímo na okruhu Sellaronda. Platnost voucheru je do 15.3.2018. Losování proběhne bezprostředně po ukončení 24 hodinové hry (cca 9:00, 23.7.2018, neděle).


Registrace na GolfRekord 2017

Vážení rekordmani, již od 1. července 2017 od 12:00 se bude možné přihlásit na těchto stránkách do letošního ročníku GolfRekord 2017. Pro přihlášení použijte přihlašovací formulář.


Rady a postřehy, které Vám zpříjemní Vaši NON-STOP golfovou hru

Do Golfrekordu již zbývá méně než 20 dnů. Připravili jsme pro Vás proto několik málo důležitých rad a postřehů, které Vám zpříjemní Vaši NON-STOP golfovou hru.KROKOMĚRY PRO REKORDMANY

Stejně jako vloni, i letos budou rekordmani sledováni profesionálními krokoměry, který zapůjčila Univerzita Palackého. Každý tak bude mít přehled nejen o vzdálenosti, kterou ujde, ale bude se moci podívat i na to, kolik energie během hry vydal (popis přístroje ZDE).


Archiv novinek

Zasílání novinek