Golf Maraton

Rady a postřehy, které Vám zpříjemní Vaši NON-STOP golfovou hru

Do Golfrekordu již zbývá méně než 20 dnů. Připravili jsme pro Vás proto několik málo důležitých rad a postřehů, které Vám zpříjemní Vaši NON-STOP golfovou hru.KROKOMĚRY PRO REKORDMANY

Stejně jako vloni, i letos budou rekordmani sledováni profesionálními krokoměry, který zapůjčila Univerzita Palackého. Každý tak bude mít přehled nejen o vzdálenosti, kterou ujde, ale bude se moci podívat i na to, kolik energie během hry vydal (popis přístroje ZDE).


Golfove-Cesty.cz věnovali do slosování zimní pobyt v Alpách

Krásnou cenu získá vylosovaný šťastlivec z řad absolventů 24-hodinovky. Partner turnaje S-guide věnoval do slosování zimní pobyt v Alpách pro 2 osoby.


Golf Channel nás vyzpovídal: Kam směřuje GolfRekord?

"Letos to bude poslední ročník, kdy se GOLFREKORD opakuje každý rok. Plánujeme jej totiž hrát jednou za dva roky, respektive jej chceme prokládat jinou golfrekordovou akcí a to bude SPEED GOLF REKORD," prozradil nám manažer resortu na Kořenci a jeden ze spolupořadatelů akce Vlastimil Štefl.

Více se dočtete na oficiálních stránkách Golf Channel.


Pohled do minulosti - fotografie z GolfRekord 2014

Fotografie z letošního ročníku GolfRekord 2014 naleznete ZDE.


2 NOCI V GRAND HOTELU V INSBRUCKU + 2 GREEN FEE

www.golfove-cesty.cz, partner Golf Rekordu 2014, věnuje do slosování pobyt v rakouských alpách pro 2 osoby. Do slosování postoupí všichni, kteří překonají hranici 24 hodin. Slosování proběhne v neděli v 9:30 za přítomnosti hlavního rozhodčího a zástupce Kořenec Golf & Ski Resort. Z losování bude pořízen video záznam. Náhled poukazu najdete ZDE.


CANNON START GOLF REKORDU 2014 PROBĚHNE V 9:00

Vážení přátelé,

na přání mnohých z Vás jsme posunuli cannon start Golf Rekordu 2014 na 9:00. Budete tak mít více času na spánek či na trénink před turnajem. Registrace hráčů proběhne od 7:00 do 8:30.


LÍVANEČKY jako DOBRÉ RÁNO

Pro lepší náladu před dosažením hranice 24 hodin připravíme rekordmanům kulinářské překvapení. Servírovat všem ranním ptáčatům budeme horké lívanečky s malinami a zakysanou smetanou. Mňam:)


NOVÉ FOTOGRAFIE Z GOLFREKORDU

Nové fotografie pocházejí tentokrát z dílny fotografa Lukáše Andrýska. Najdete je na tomto ODKAZE.


VIDEOREPORTÁŽ Z GOLF REKORDU 2013

Štěpán a Matylda Klosovi pro všechny fandy připravili sestřih z Golf Rekordu 2013. Užijte si opět ty nádherné chvíle a pobavte se (ne)úspěchy hráčů.


Fotogalerie z Golf Rekordu 2013

Shlédněte v naší fotogalerii (ZDE), jak zachytila průběh a atmosféru akce Petra Vrbická.


Webová kamera


Uslyšíte o nás na rádiu HANÁ

I v éteru si už vrabci štěbetají o Golf Rekordu 2013. RádioHANÁ rozjelo svou informační a propagační kampaň. Poslechněte si informační spot či poslouchejte rádio HANÁ a fanděte nám s dalšími posluchači.


Limitovaná edice triček Golf Rekord 2013

Kromě tradičních kšiltovek, které rekordmani dostanou v uvítacím balíčku jsme pro Vás připravili i ze stejné série také golfové triko Golf Rekord 2013... více ZDE.


PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVÝ STATISTICKÝ MODUL

Zcela nový, krásný, online a na míru každému účastníkovi Golf Rekordu 2013. Právě takový je statistický modul, který pro Vás připravila softwarová firma ProfiWH. K nahlédnutí klikněte SEM. Medailonky jsou již aktuální. Fotografie doplníme při zahájení turnaje. U některých z Vás jsme zadali testovací skórkarty a tak už nyní můžete sledovat, co náš modul všechno zvládne.


Do zahajovacího turnaje se mohou přihlásit i nerekordmani

Pro doplnění kapacity zahajovacího turnaje na 18 jamek jsme otevřeli přihlašování i pro nerekordmany. Přihlášení probíhá tradiční formou na serveru ČGF. Účastníci Golf Rekordu 2013 jsou již do zahajovacího turnaje přihlášeni přednostně a automaticky.


JONAS PARK Ostružná věnuje vítězům lyžařské pobyty i celodenni skipassy

JONAS PARK Ostružná je vyhledávaným centrem zábavy pro celou rodinu v Jeseníkách. Najdete zde ubytování v chatách, penzionu i apartmánech za zaváděcí ceny, moderní skiareál a především nádhernou přírodu v srdci Jeseníků. A právě zde budou moci vítězové jedotlivých Golf Rekord soutěží regenerovat.

Ve hře jsou:

  • týdenní pobyt pro 2 osoby
  • víkendový pobyt pro 2 osoby
  • skipassy v lyžařském areále Ostružná

Nově můžete využít i wellness centrum, které bude otevřeno v srpnu 2013. Sledujte facebook nebo webové stránky lyžařského areálu JONAS PARK Ostružná.


Zajistili jsme krokoměr pro každého rekordmana

Ve spolupráci s Faktultou těleské kultury Univerzity Palackého v Olomouci, jsme zajistili krokoměry Yamax SW700 pro každého účastníka Golf Rekordu 2013. Naměřená data bude každý účastník průběžně zaznamenávat při odevzdání skórkarty. Výsledky tak budou moci zájemci sledovat online na www.golfrekord.cz.

Krokoměr Yamax SW700 je založen na principu horizontálně uloženého pružinového kyvadélka, které se při vertikálním pohybu pasu pohybuje nahoru a dolů. Kyvadélko svým pohybem při každém kroku spouští a vypíná elektrický obvod, čímž dochází k počítání kroků. Krokoměr o rozměrech 50x38x14 mm a hmotnosti 21 g nabízí 3 funkce: celkový počet kroků, celkovou překonanou vzdálenost v kilometrech a výslednou energetickou hodnotu vyjádřenou v kilokaloriích. Před zahájením monitorování je potřeba do přístroje vložit údaje o délce kroku v centimetrech a tělesnou hmotnost v kilogramech. Digitální displej včetně tlačítek chrání plastový kryt zabraňující nechtěnému smazání měřených dat v průběhu jeho používání. K upevnění k pasu slouží klipsna doplněná o bezpečnostní pásek.


Golfový pobyt za 15.000 Kč pro vítěze

Nejdéle hrající hráč ročníku 2013 získá od cestovní kanceláře S-GUIDE golfový pobyt pro 2 osoby v Portugalsku v hodnotě 15.000 Kč:

Cestovní kancelář S-GUIDE je již čtvrtým rokem provozovatelem webového portálu www.golfove-cesty.cz. Stránky obsahují informace o více než 600 golfových hřištích a hotelech v zemích celého světa. Pro své klienty CK připravuje golfové zájezdy do více než čtyřiceti zemí světa. V nabízených golfových destinacích je vybíráno to nejlepší z golfu, co destinace nabízí. Tým cestovní kanceláře postupně osobně testuje jak jednotlivá golfová hřiště, tak i golfové hotely a na základě zkušeností připravuje golfové zájezdy na míru přesně dle požadavků klientů, a zajišťuje tak nezapomenutelné golfové zážitky. Předností CK je individuální přístup ke každému klientovi. S-GUIDE je již čtvrtým rokem členem prestižní světové golfové organizace IAGTO (International Association of Golf Travel Operators).


Registrace na GolfRekord již 1. června 2013 od 12:00

A je to tady. V sobotu 1. června 2013 bude otevřena veřejná registrace hráčů na GolfRekord 2013. Kapacita bude omezena na 50 hráčů, přičemž přes kapacitu se mohou přihlásit pouze a jen účastníci prvního ročníku. Ve 12:00 bude na těchto stránkách zveřejněn přihlašovací formulář. Neváhejte a zajistěte si co nejdříve místo v tomto unikátním projektu.


Zápis do České knihy rekordů

I v letošním roce bude v případě překonání českého rekordu 36 hodin 11 minut nejdelší čas strávený hrou zapsán do České knihy rekordů. Navíc, pod dohledem komisařů Agentury Dobrý Den, si budou moci všichni účastníci, kteří překonají hranici 24 hodin, objednat originální certifikát s vlastním jménem a délkou pokusu. Certifikát z roku 2012 k nahlédnutí ZDE.


Poděkování od Vlastimila Štefla (GOLF REKORD 2013)

text ZDE


Nejlepší hráč za 24 hodin získá pánské sako na míru od IL STYLE

Pánské sako ušité na míru věnuje nejlepšímu hráči za 24 hodin (na stablefordové body s vyrovnáním HCP) partner turnaje, pan Ivo Lizna (IL STYLE).


Sponzoři a mediální partneři Golf Rekord 2017 
ProfiWH - webhosting, registrace domén, domény .eu
Sokrates Golf & Country Club webstudio
 
 
ONLINE KAMERA


NOVINKY
GOLF REKORD 2017 je za námi....a bylo tu skvělý!

Děkuji všem Rekordmanům, marshallům, hosteskám, recepčním, greenkeeperům, partnerům, manželkám i dětem za to že propustili, podpořili, připravili, servisovaly, zůčastnili se, zabojovali, užili si to, přijeli a zase odjeli. Fotografie najdete na Facebooku, výsledky v záložce "Výsledky", reportáže na facebooku a zážitky hluboko v našich srdcích.

Za kořenecké, s obdivem a úctou
Vlastik Štefl


Absolventi 24 hodinové hry postupují do slosování o zimní pobyt v italských Alpách

www.golfovecesty.cz věnovaly pobyt pro 2 osoby na 3 noci s polopenzí v Hotel Villa Emilia***, městečko Ortisei, lyžařské středisko Val Gardena/Gröden, země Itálie, které leží přímo na okruhu Sellaronda. Platnost voucheru je do 15.3.2018. Losování proběhne bezprostředně po ukončení 24 hodinové hry (cca 9:00, 23.7.2018, neděle).


Registrace na GolfRekord 2017

Vážení rekordmani, již od 1. července 2017 od 12:00 se bude možné přihlásit na těchto stránkách do letošního ročníku GolfRekord 2017. Pro přihlášení použijte přihlašovací formulář.


Rady a postřehy, které Vám zpříjemní Vaši NON-STOP golfovou hru

Do Golfrekordu již zbývá méně než 20 dnů. Připravili jsme pro Vás proto několik málo důležitých rad a postřehů, které Vám zpříjemní Vaši NON-STOP golfovou hru.KROKOMĚRY PRO REKORDMANY

Stejně jako vloni, i letos budou rekordmani sledováni profesionálními krokoměry, který zapůjčila Univerzita Palackého. Každý tak bude mít přehled nejen o vzdálenosti, kterou ujde, ale bude se moci podívat i na to, kolik energie během hry vydal (popis přístroje ZDE).


Archiv novinek

Zasílání novinek